فروش طوطی فروش کاسکو

قیمت عروس هلندی

 • عروس هلندی یک انتخاب محبوب برای پرنده های خانگی است. طوطی کوچکی با طرح های رنگی متنوع و تاج سر است. رفتار آنها جذاب و همچنین دوستانه هستند. به دلیل اندازه کوچکتر، مراقبت و رام کردن عروس هلندی نسبت به سایر گونه های طوطی آسان تر است. آنها قادر به تقلید گفتار هستند، اگرچه درک آنها دشوار است. این پرنده ها در سوت زدن خوب هستند و می توانید به آنها آواز خواندن با آهنگ ها را آموزش دهید. هنگام خرید عروس هلندی، بهتر است جوجه ای را انتخاب کنید که با دست تغذیه می شود یا حداقل یک پرنده جوان را انتخاب کنید که مرتباً از آن مراقبت شده است. قیمت عروس هلندی ها بسته به رنگ متفاوت است و می توانید انتظار داشته باشید که از یک پرورش دهنده وظیفه شناس هزینه بیشتری بپردازید.

   

  عروس هلندی یک حیوان خانگی

   

  خلق و خو عروس هلندی

   

  این پرنده های کوچک مهربان، مهربان هستند و اغلب دوست دارند که آنها را نوازش و در آغوش بگیرند. آنها لزوماً به نوازش علاقه ندارند. آنها به سادگی می خواهند نزدیک شما باشند و از دیدن شما بسیار خوشحال خواهند شد. عروس های هلندی عموماً دوستانه هستند. با این حال، یک پرنده رام نشده ممکن است نوک بزنند. شما می توانید با نادیده گرفتن رفتار بد در سنین پایین از عادت های بد جلوگیری کنید زیرا هدف این پرندگان جلب توجه است. هرگز پرنده را سرزنش نکنید. این می تواند باعث ترسو شدن آن در اطراف مردم شود. به رفتار خوب پاداش دهید و بدی ها را نادیده بگیرید.

  عروس های هلندی پرندگان باهوشی هستند و می توانند در طول زمان ترفندهای مختلفی را یاد بگیرند. از تکان دادن و سوت زدن گرفته تا زنگ زدن، آنها پرنده های کوچک باهوشی هستند که از یک چالش جدید لذت خواهند برد. بسیاری از این پرنده ها حتی ساعت ها خود را مشغول صحبت با “پرنده دیگر” در آینه می کنند.

   

  گفتار و آواز

   

  عروس هلندی ها صدا می زنند و سوت می زنند اما به اندازه برخی طوطی های دیگر بلند نیستند. از نظر شهرت، نرها در تقلید گفتار و سوت دست برتر هستند. با این حال، عروس های هلندی ماده بی‌ نقص نیستند. آنها در تقلید نیز خوب هستند. هر دو جنس ممکن است صدا هایی را از خانه شما تکرار کنند، از جمله زنگ ساعت، تلفن و حتی پرندگان وحشی بیرون. قیمت عروس هلندی با توجه به سن، رنگ، قدرت تقلید و استعداد پرندگان متفاوت خواهد بود.

   

  خرید و مراقبت از عروس هلندی

   

  یک جفت پرنده برای یکدیگر شرکت خوبی خواهند داشت. اما، آنها ممکن است به خوبی با شما پیوند نداشته باشند یا گفتار و صداها را تقلید کنند. نگه داشتن یک پرنده خوب است، اما باید زمان قابل توجهی را صرف تعامل روزانه با عروس هلندی کنید. اگر سبک زندگی شما این کار را غیرممکن می کند، برای جلوگیری از تنهایی و رفتارهای خودآزاری، یک جفت پرنده تهیه کنید.

  این پرندگان به طور طبیعی کثیف هستند و گرد و غبار پودری روی پرهای خود تولید می کنند. در نظافت استفاده می شود و ممکن است یک پوشش پودری روی قفس و لوازم جانبی ایجاد کند. هفته ای یک بار پرنده خود را حمام کنید یا با آب اسپری کنید. تمیز کردن منظم قفس ضروری است. بسیاری از قفس‌ های عروس هلندی دارای یک سینی قابل جابجایی برای آسان‌ تر کردن کار هستند.

  عروس هلندی ها فعال و بازیگوش هستند و باید قفس بزرگی داشته باشند. قفسی تهیه کنید که از نظر اندازه مناسب باشد. شما نمی خواهید پرنده سرش در قفس گیر کند. میله های قفس افقی بهترین فرصت را برای پرنده برای بالا رفتن و انجام تمرینات مورد نیاز فراهم می کند. قفس باید فضای کافی برای قرار دادن چند نشیمنگاه در سطوح مختلف داشته باشد. پرنده باید بتواند به راحتی بین نشیمنگاه ها حرکت کند.

  بال ها و ناخن های این پرندگان را دو بار در سال قیچی کنید. شما می توانید این کار را خودتان انجام دهید، اما باید روش صحیح را یاد بگیرید، وگرنه خونریزی این پرندگان بسیار آسان است. اگر با این کار ناراحت هستید، یک دامپزشک یا پرورش دهنده پرندگان می تواند این کار را برای شما انجام دهد.  از قرار دادن قفس پرنده در مناطق پر آب یا نزدیک آشپزخانه خودداری کنید.

  ( Cockaties as Pets )

   

  خرید و قیمت عروس هلندی

   

  هنگام انتخاب پرنده، بهتر است نوزادی را انتخاب کنید که با دست تغذیه می شود یا حداقل یک پرنده جوان را انتخاب کنید که مرتباً از آن استفاده شده است. قیمت عروس هلندی بسته به رنگ متفاوت است و می توانید انتظار داشته باشید که از یک پرورش دهنده وظیفه شناس هزینه بیشتری بپردازید.

  این نوع طوطی ها به طور گسترده در فروشگاه های حیوانات خانگی در دسترس هستند، اما این پرندگان ممکن است تاریخ ناشناخته ای داشته باشند. در نتیجه، ممکن است مسن‌ تر باشند، به دست‌کاری عادت نداشته باشند و رام کردنشان سخت‌تر باشد.

  به دنبال پرنده ای باشید که روشن، هوشیار و فعال باشد. از پرنده ای که آرام با پرهای پف کرده نشسته است اجتناب کنید. ممکن است بیمار باشد پرهای پرنده باید صاف و براق بوده و صاف روی بدن قرار گیرد. پرهای اطراف دریچه محل دفع مدفوع و ادرار پرنده باید تمیز، خشک و عاری از مدفوع باشد. فلس های روی پا باید صاف باشد. اطمینان حاصل کنید که ناخن های آن سالم و منقار آن صاف و خوش فرم باشد. سوراخ های بینی آن باید شفاف و تمیز باشد.

  برای خرید پرندگان سالم و سرحال می توانید از سایت کی پت استفاده کنید. در این فروشگاه طوطی های سالم با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. این مجموعه به شما به بهترین شکل ممکن برای خرید طوطی مورد نظرتان مشاوره می دهد تا بتوانید بهترین خرید را تجربه کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶ رای
  0 پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
  خیالتان راحت باشد :)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *