خرید جوجه کاسکو

خرید جوجه کاسکو

 • اگر قصد پرورش و پرورش پرنده باهوشی دارید، قطعا کاسکو بهترین گزینه خواهد بود، زیرا او هوش بالایی دارد و توانایی یادگیری بسیاری از لغات و ترفندها را دارد و حتی می توانید با پرورش و فروش آنها درآمد کسب کنید، کافی است. مهارت های مورد نیاز خود را در این شغل کسب کنید. با خرید جوجه کاسکو می توانید از زمان کودکی آموزش به این پرندگان را شروع کنید. در این مقاله سایت کی پت می خواهیم شما را با نحوه پرورش کاسکو و نگهداری از این پرنده باهوش و دوست داشتنی آشنا کنیم.

   

   

  هزینه نگهداری و خرید جوجه کاسکو

   

  اگر در خانه کاسکو نگهداری می کنید، می دانید که هزینه نگهداری این نوزاد بالدار در خانه چقدر است. کاسکو سرگرم کننده ترین و بامزه ترین پرنده تزئینی است. کاسکو همان هوش و قدرت تفکر یک کودک 2-4 ساله را دارد. جوجه کاسکو باید توسط مادر خود نگهداری و تعذیه شود. در غیر این صورت می توانید با استفاده از سرنگ مخصوص به او سرلاک دهید. کاسکو و صاحبش یک زوج عاطفی به حساب می آیند. قبل از خرید جوجه کاسکو به این موارد توجه کنید.

  این پرنده دوست دارد دائماً در کنار شریک عاطفی خود باشد و دوری بیش از چند ساعت از او برایش دردناک خواهد بود. شریک عاطفی کاسکو می تواند یکی از اعضای خانواده باشد. کاسکو می تواند با بقیه اعضای خانواده دوست شود، اما اگر کسی سر او فریاد بزند یا با چیزی به قفسش بزند، از او می ترسد و دیگر دوستش ندارد. کاسکو به خوبی می تواند سطح صمیمیت شما را تشخیص دهد.

   

  نگهداری از پرندگان برای چه کسانی مناسب است؟

   

  هر کسی می تواند درک کند که جوجه کاسکو درست مانند یک نوزاد انسان است. اما جالب است بدانید که احساسات ما نسبت به یک کاسکوی 60 ساله یا بیشتر شبیه به احساسات ما نسبت به یک کودک 3-4 ساله است. اما کاسکو جالبتر از این ادعاهاست، یک جوجه کاسکو حتی در سنین پیری هم به ما حس بچه دار شدن و پیر شدن را می دهد، او در چشمان ما بیشتر و در همه سنین کودکی به نظر می رسد.زندگی او با ما حتی یکنواخت نیست. یک صدم مشکلات کودک را هم برای شما نخواهد داشت. خرید جوجه کاسکو می تواند گزینه مناسبی برای افراد تنها باشد.

  چرا که کاسکو کودکانه، مهربان و بی دغدغه برای سالمندانی است که دیگر نمی توانند بچه دار شوند و فرزندانشان از آنها دور شده اند. زنان خانه دار و شاغل، مردان و کودکان در هر سنی نیز از کاسکو لذت می برند و کاسکو نیز از یک زوج عاطفی انسانی لذت می برد.

  (baby casco)

   

  خرید جوجه کاسکو را از چه طریق می توان انجام داد؟

   

  رایج ترین راه برای یافتن پرنده مناسب چند ماهه مراجعه به پرورش دهندگان و خرید جوجه های تازه تغذیه شده است که معمولا باید دو تا سه ماهه باشند. لازم به ذکر است که بهترین زمان برای تمرین و رام کردن کاسکو از دو ماهگی است. خرید از پرورش دهندگان راه بعدی است که برای خرید جوجه کاسکو وجود دارد. از پرورش دهنده حتما به صورت حضوری این کار را انجام دهید و وضعیت جوجه ها و محل پرورش آنها را به دقت بررسی کنید. معمولا جوجه های سالم بزرگتر و بزرگتر از بقیه سالم و با اشتها هستند. اگر محل پرورش جوجه ها تمیز باشد، معمولا جوجه ها سالم تر خواهند بود. حتما جوجه های نر را برای پرورش انتخاب کنید زیرا باهوش تر از ماده هستند.

   

  مراقبت از پرندگان در کودکی

   

  هنگامی که یک جوجه کاسکو تهیه کردید، باید به خوبی از آن مراقبت کنید و به آن غذای کامل بدهید. اگر کاسکو را در دو یا سه ماهگی خریده اید، می توانید با دانه های مخصوص کاسکو، هر دانه، میوه و سبزیجات به او غذا بدهید. اما اگر اقدام به تولید جوجه کاسکو با استفاده از دستگاه جوجه کشی کردید، طبیعتاً آنها قادر به خوردن بذر نیستند و در یکی دو ماه اول باید آنها را با سرنگ مخصوص و سیلر مخصوص کاسکو تغذیه کنید. روش دادن سرلاک به کاسکو این است که مقداری سرلاک را در آب ولرم خیس کنید و با سرنگ مخصوص به آرامی در گلوی مرغ بریزید تا زمان کافی برای قورت دادن داشته باشد خورش ممنوع است. بهتر است از سرلاک های اصیل و بسته بندی شده استفاده کنید که دارای مارک های استاندارد نیز هستند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶ رای
  1 پاسخ دادن

  بازتاب‌ها و دنبالک‌ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
  خیالتان راحت باشد :)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *