فروش طوطی فروش کاسکو

خرید کاسکو

 • کاسکو نوعی طوطی آفریقایی به رنگ خاکستری است. طوطی های خاکستری آفریقایی زیبا هستند، همراهان خوبی هستند و حتی می توانند صحبت کنند. اگر فکر می کنید این پرندگان برای شما مناسب هستند، باید متعهد شوید که از آنها مراقبت کنید. هنگامی که تصمیم گرفتید که برای خرید کاسکو هزینه کنید، با آن تعامل کنید و از آن مراقبت کنید، باید پرنده را انتخاب کنید. فروشنده مناسب کاسکو را پیدا کنید و وقت خود را صرف آشنایی با آنها کنید. به زودی یک همراه پردار پیدا خواهید کرد تا به خانه بیاورید. کاسکو ها حیوانات اجتماعی هستند و به صورت گله ای زندگی می کنند. اگر شما از آن افرادی هستید که وقت کمی را در خانه هستید شاید بهتر است حیوان خانگی دیگری را برای خود انتخاب کنید.

   

  کاسکو طوطی آفریقایی

   

   خرید کاسکو یک طوطی آفریقایی

   

  این نوع طوطی ها پرندگان بسیار باهوشی هستند که اگر در محیط مناسب قرار گیرند می توانند در یادگیری خود پیشرفت کنند. کاسکو نیاز دارد تا برای مدتی طولانی خارج از قفس خود و درحال ارتباط باشد. عمر این گونه از پرندگان به حدود 60 سال می رسد. اما این طول عمر تنها در صورت وجود یک محیط زندگی مناسب و مراقبت اتفاق می افتد. این نوع طوطی های کاسکو نیاز به تماس منظم با انسان و توجه دارند تا بتوانند به خوبی رشد کنند و سرحال و سر زنده باشند. تماس انسانی برای این نوع پرندگان از نظر سلامت روانی بسیار مهم است. بنابراین اگر شرایط زندگی شما به گونه ایست که نمی توانید به طور مداوم از این حیوان نگهداری کنید و مجبور به فروش آن خواهید شد از خرید آن صرف نظر کنید.

  علائمی که نشان دهنده مشکلات روانی در این نوع پرندگان است که هنگام خرید کاسکو به آن توجه کنید :

  • کندن پر یا جویدن
  • گاز گرفتن
  • رفتار خشن و پرخاشگرانه
  • خودزنی

   

  علاقه به صدا در کاسکو

   

  کاسکو به محیط شلوغ و سر و صدا علاقه بسیار زیادی دارد. از این طریق می تواند تقلید کردن را یاد بگیرد. اگر با کاسکو مدت طولانی و با صبر صحبت کنید و او را در معرض صداهای مختلف قرار دهید امکان اینکه این صداها را بعدا برای شما تقلید کند بسیار زیاد است. اما جدای از حرف زدن، طوطی های کاسکو، پرندگان بسیار پر سر و صدا و بسیار آواز خوان هستند. این نوع پرندگان از این طریق با یک دیگر ارتباط برقرار می کنند. یکی از دلایلی که افراد به خرید این نوع پرنده روی می آورند صحبت کردن و سخنگو بودن آن ها است.

  ( Grey Casco Parrot )

   

   

  هزینه و قیمت کاسکو

   

  همه ما می دانیم که خرید کاسکو ارزان نیست و هزینه زیادی دارد. اما به این معنا است که هنگام خرید دقت بیشتری خواهید داشت. قبل از خرید هر نوع حیوان خانگی باید در مورد آن اطلاعاتی به دست آورد و در مورد آن و نحوه زندگی آن حیوان مطالعه کرد. به خاطر داشته باشید که بهتر است پرنده خود را فروشگاه های معتبر خریداری کنید. چون در غیر این صورت ممکن است شما پرنده ای مریض یا وحشی و غیرقابل رام شدن را با قیمت بالایی خریداری کنید و از پس نگهداری آن برنیاید.

  علاوه بر آن زندگی پرنده نیز شامل هزینه می شود. تهیه یک قفس بزرگ و مناسب، غذاهایی که مناسب رژیم غذایی این نوع پرنده هستند نیز از مواردی است که باید به آن توجه داشت.

   

  مراقبت های بعد از خرید کاسکو

   

  هر حیوانی به مراقبت نیاز دارد. علاوه بر مراقبت های جسمی نیاز به مراقبت های روحی نیز دارد. تغییرات رفتار پرنده خود را زیر نظر داشته باشید. این رفتارات می تواند ناشی از مشکلات روحی باشد که برای پرنده به وجود آمده است. گاهی بیماری های جسمی باعث رفتار پرخاشگرایانه یا خود تخریبی می شود. پرنده ها نیز همانند دیگر حیوانات خانگی به دامپزشک نیاز دارند. به صورت مستمر و مکرر باید تحت نظر دامپزشک باشند. در صورت بروز بیماری باید هزینه ای را برای دارو و پزشک حیوانات نیز در نظر داشته باشید. عدم مراجعه به دامپزشک و خودداری از آن، کاری غیر اخلاقی، غیر مسئولانه و بی رحمانه است.

  برای خرید پرندگان سالم و سرحال می توانید از سایت کی پت استفاده کنید. در این فروشگاه طوطی های سالم با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. این مجموعه به شما به بهترین شکل ممکن برای خرید طوطی مورد نظرتان مشاوره می دهد تا بتوانید بهترین خرید را تجربه کنید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۵ رای
  0 پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
  خیالتان راحت باشد :)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *