قیمت طوطی گالارز

قیمت طوطی گالارز

 • قیمت طوطی گالارز

  کاکادوهای گالا همچنین به عنوان کاکادوهای سینه رز شناخته می شوند. به طور کلی پرندگانی سازگار هستند که به وفور در سراسر استرالیای مرکزی یافت می شوند. آنها همچنین به طور فزاینده ای در مناطق ساحلی رایج می شوند. آنها معمولاً در گله های بزرگ دیده می شوند که اغلب با کاکادوهای کاکلی گوگردی تغذیه می کنند.

  قیمت طوطی گالارز با توجه به سن آن می تواند متفاوت باشد.

  گالارز ها حیوانات خانگی پرانرژی و شگفت انگیزی می سازند و وقتی با ثبات آموزش می بینند توانایی صحبت کردن خوبی دارند.

  برای دریافت رضایت مشتری ها کلیک کنید

  این پرندگان شخصیتی مهربان و حبابی دارند و به عنوان حیوانات خانگی بسیار محبوب هستند.

  طوطی گالارز یک کاکادو

  عوامل موثر بر قیمت طوطی گالارز

  آنها بسیار باهوش هستند و از مصاحبت با انسان لذت می برند. این پرندگان دوست دارند ترفندهای جدید را یاد بگیرند و صاحب خود را تحت تأثیر قرار دهند. گالارز که به خوبی با شرایط خشک استرالیای مرکزی سازگار است، پرنده ای مقاوم و قوی که به خوبی با تغییرات آب و هوایی سازگار است.

  طوطی های گالارز همچنین مشتاق جویدن هستند. به اسباب‌بازی‌ ها نیاز دارند تا آنها را تحریک کرده و از دردسر دور نگه دارند.

  گالاهای حیوان خانگی همیشه باید به عنوان پرندگانی که با دست پرورش می یابند از والدین پرورش یافته پرندگان تهیه شوند. نرها معمولاً حیوانات خانگی بهتری نسبت به ماده ها هستند.

  گرفتن حیوان خانگی گالا از طبیعت توصیه نمی شود زیرا این پرندگان به سرعت به رفتارهای وحشی خود باز می گردند و نگهداری آنها به پرندگان دشوار تبدیل می شود. قیمت طوطی گالارز نر و ماده نیز با یک دیگر متفاوت است.

  مشخصات ظاهری گالارز

  طوطی های گالارز معمولا 350 میلی متر طول دارند و بین 281 تا 400 گرم وزن دارند. گالاها پشتی کم رنگ تا خاکستری متوسط، صورت و سینه صورتی و تاج صورتی روشن تر دارند. بارزترین ویژگی بیرونی یک کاکادو، تاج نعوظی است که در هنگام هشدار یا هیجان بلافاصله بالا می‌آید. وقتی تاج پایین می آید، پرها روی سر جمع می شوند و تاج به سختی قابل مشاهده است.

  همانطور که تاج های گالارز جذاب هستند، هدف اصلی آنها ارتباط است. اگر به داشتن یک گالا علاقه دارید، مطمئن شوید که زمان آزاد زیادی برای گذراندن با حیوان خانگی خود دارید. این پرنده حساس است و نیاز به توجه و تعامل زیادی از طرف صاحبان خود دارد. قیمت طوطی گالارز می تواند متنوع باشد.

  پیدا کردن یک فروشگاه که به شما یک حیوان خانگی سالم و مقرون به صرفه ارائه دهد مهم است.

  ( Galah-Rose as Pets )

   

  گفتار و آواز

  گالارز های وحشی هنگام پرواز در گله، صداهای بلند و بلندی را منتشر می کنند. آنها می توانند هنگام ترس، هیجان، یا فراخوانی برای جلب توجه، جیغ طنین انداز کنند.

  این پرنده باهوش می تواند صدای افراد و صداهای تکراری مانند سوت قطار، بوق ماشین یا زنگ تلفن را تقلید کند. برخی می گویند که مردان سخنگوتر از زنان هستند.

  در مقایسه، کاکادو گالا برای یک کاکادو که در میان پر سر و صداترین طوطی ها است، صدای بلندی ندارد.

  با این حال، این پرنده برای زندگی آپارتمانی یا آپارتمانی توصیه نمی شود. معمولاً دو دوره پر سر و صدا دارد، یک بار پس از بیدار شدن با خورشید و هنگام غروب.

  بنابراین هنگام انتخاب طوطی گالارز مدنظر خود علاوه بر قیمت آن، محیط زندگی خود را مد نظر داشته باشید.

  نگهداری از گالارز

  پرنده شما می خواهد زمان قابل توجهی را با شما سپری کند و حیوان خانگی نسبتاً قابل نگهداری خواهد بود. اگر زمان کافی برای تعامل ندارید، این پرنده ممکن است در خانه یک جشن شادتر باشد. این طوطی ها به خوابی سالم و کامل در مکانی تاریک و ساکت نیاز دارند. این مورد باعث می شود تا امنیت مناطقی که در طبیعت دارند را تقلید کنند. شما می توانید با پوشاندن قفس در شب به آنها در این کار کمک کنید. درست است که این پرنده یک طوطی کاملا بزرگ نیست اما به فضای زیادی برای زندگی نیاز دارد. به خاطر داشته باشید که این پرندگان نیاز به فعالیت دارند تا از چاقی مفرط دور باشند و سالم بمانند. هنگام خرید به خاطر داشته باشید که به هزینه و مبلغی که برای قیمت طوطی گالارز پرداخت می کنید حواس شما را از سلامت او پرت نکند.

  نحوه خرید و قیمت طوطی گالارز

  شما می توانید این پرندگان را از فروشگاه های معتبر در سطح شهر یا فروشگاه های اینترنتی معتبر خریداری کنید. اما به خاطر داشته باشید هنگام خرید طوطی گالارز زمانی را صرف زیر نظر گرفتن رفتار این پرندگان بگذرانید. قیمت طوطی گالارز در سایت کی پت بسیار مقرون به صرفه است.

  در این فروشگاه طوطی های سالم با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

  این مجموعه به شما به بهترین شکل ممکن برای خرید طوطی مورد نظرتان مشاوره می دهد تا بتوانید بهترین خرید را تجربه کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۵ رای
  0 پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
  خیالتان راحت باشد :)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *